Kokë më kokë me fuoristradën në Lezhë, drejtuesi i motorit në gjendje të rëndë

schedule18:10 - 28 Janar, 2022

schedule 18:10 - 28 Janar, 2022

Një person është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën “Shtraus” në Lezhë.

Si pasojë e përplasjes me një fuoristradë ka përfunduar në rrugë drejtuesi i motorit.

Gazetari i “ABC”-së në Lezhë, Gjergj Figuri raporton se i plagosuri është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën.

/Abcnews.al