Këto foto tregojnë gjithçka për raportin mes Bora Zemanit dhe Donald Veshaj-t

schedule22:54 - 12 Mars, 2021

schedule 22:54 - 12 Mars, 2021

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar. Ata më në fund konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë, pas thashethemeve që qarkullonin prej shumë kohësh.

Ata nisën të ndanin me ndjekësit fotografi nga përditshmëria e tyre, por kohët e fundit ishin tërhequr postimet nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Së fundmi, moderatorja ka ndarë disa momente pranë dashurisë së saj të jetës.

Ajo ka publikuar dy foto të ëmbla, ku në njërën prej tyre shfaqet duke i shtrënguar fytyrën aktorit të humorit, ndërsa të tjetrën bën të njëjtën gjë dhe ky i fundit. “Kështu apo kështu?”, ka shkruar Bora krah fotove krah me Donaldin. /abcnews.al