Këngëtarja e njohur drejt martesës, merr propozimin romantik në Mykonos

schedule09:11 - 17 Korrik, 2022

schedule 09:11 - 17 Korrik, 2022

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans janë fejuar dhe po përgatiten për dasmë. Ylli i grupit të famshëm “Pussycat Dolls” dhe sportisti 37-vjeçar kanë qenë bashkë që nga fillimi i vitit 2020. Por tani duket se po përgatiten për të ardhmen e tyre së bashku.

Siç raportojnë mediat e huaja, Thom tashmë i ka propozuar për martesë këngëtares. Miqtë e tyre kanë konfirmuar se Evans i shtroi pyetjen gjatë pushimeve në Mykonos që mbajtën së fundmi. Një mik konfirmoi për Daily Mail: “Ata po martohen”.

urime!  Nicole Scherzinger do të ecë në korridor me të dashurin Thom Evans pasi çifti u fejua gjatë një udhëtimi romantik në Mykonos, Greqi.

Çifti sapo është kthyer nga pushimet në Mykonos të Greqisë, ku Evans mendohet se i ka propozuar martesë”, tha burimi.

Dashuria: Pussycat Doll, 44 vjeç, pranoi propozimin e asit 37-vjeçar të regbisë mes arratisjes së tyre idilike greke këtë muaj, me çiftin që do të njoftojë së shpejti lajmet e tyre.

Shkuarja në kishë: Një mik i çiftit i tha Richard Eden-it të Daily Mail: 'Ata po martohen', me Thom që e dinte se Nicole ishte 'ajo' që kur u takuan në vitin 2019 në The X Factor: Celebrity ku ai ishte një konkurrent dhe ajo ishte një gjyqtar

Lucky: Thom shpjegoi: "Askush nuk po e pyet Nicole-n se si ia doli me mua sepse po godas masivisht (mbi peshën time).  Ajo është kaq e lehtë dhe argëtuese për të qenë pranë.  Kam arritur jackpotin'

Instant: 'Njerëzit thonë gjithmonë, "Kur e di, ti e di" dhe unë mund të them sinqerisht se nuk e kisha pasur kurrë atë moment.  Por brenda dy ditëve të para me Nicole ishte thjesht e mrekullueshme'