Kejvina Kthella ndez sërish rrjetin me pozat provokative

schedule13:25 - 24 Shtator, 2020

schedule 13:25 - 24 Shtator, 2020

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit foto shumë provokative.

Së fundmi, ish-velina ka postuar në rrjete sociale disa foto ku si gjithmonë shfaqet tepër joshëse dhe e kuruar deri në detaj.  Krahas fotove ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë, që vë në pah linjat trupore, Kejvina ka shkruar: “Pantera rozë.”

 

View this post on Instagram

 

The Pink Panther 😋 Swipe to see the surprise 😜💕 @lenaberishaofficial @juxhinkurti @makeupbyelona

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


Kejvina është komentuar shumë dhe për ndërhyrjet kirurgjikale, ndërkohë që përsa i përket jetës personale ajo u përfol për një romancë dashurie me këngëtarin Seven Saraqi, por këto spekulime i hodhi poshtë vetë modelja. xh.d/abcnews.al