Kate Middleton shkëlqen në premierën e filmit të ri të James Bond

schedule09:47 - 29 Shtator, 2021

schedule 09:47 - 29 Shtator, 2021

Kate Middleton tërhoqi vëmendjen në premierën botërore të filmit të ri të James Bond “No Time to Die”, të martën në mbrëmje. Dukesha e Kembrixhit debutoi në tapetin e kuq në Royal Albert Hall të Londrës me një fustan vezullues prej ari nga Jenny Packham.

Vathët gjithashtu prej ari i dhanë një pamje më elegante Middleton. Ajo u bashkua në tapetin e kuq krah burrit të saj, Princi William, Charles dhe Camilla, Dukesha e Cornwall. Babë e bir u shfaqën klasik me kostume të zinj, ndërsa Camilla zgjodhi një fustan blu me mëngë të gjata.

The Prince Of Wales And The Duchess of Cornwall, And The Duke And The Duchess Of Cambridge Attend The World Premiere Of “No Time to Die” I pranishëm ishte edhe Daniel Craig, i cili interpreton James Bond dhe pjesa tjetër e kastit të aktorëve.

/abcnews.al