“Ka kohë që e pëlqej, po shijojmë momentin” Beatrix flet hapur për ndjenjat ndaj Donaldit

schedule22:31 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 22:31 - 1 Dhjetor, 2021

Ndërsa Donaldi dhe Beatrixi janë bërë më të afërt me njëri-tjetrin kjo e fundit ka folur për banorët e tjerë lidhur me raportin e tyre. Së fundmi, banorët e kanë pyetur këngëtaren nëse janë puthur ndërsa ajo u shpreh: “Jo, po shijojmë momentin.”

Beatrix Ramosaj merr vëmendje me pozat joshëse nga Vjena - NTV

Duke folur me Sarën dhe Beniadën, ajo tregoi se ka kohë që e pëlqen por po priste një shenjë nga ai. “Më duket çdo gjë magjike. Shumë flutura në stomak, nuk e keni idenë. Fluturat janë gjithë kohës. Ka kohë që e pëlqej sepse kemi shumë gjëra të përbashkëta.”, tha ajo.

E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas  afërsisë me Beatrixën - Gazeta Enigma

/abcnews.al