Jennifer Aniston zbulon arsyen pse hapi Instagram, kur i urren rrjetet sociale

schedule22:08 - 10 Nëntor, 2022

schedule 22:08 - 10 Nëntor, 2022

Aktorja 53-vjeçare, Jennifer Aniston, e cila iu bashkua platformës së mediave sociale në vitin 2019, ndau mendimet e saj të sinqerta për aplikacionin dhe zbuloi se çfarë e shtyu atë të hapte një llogari.

“Unë i urrej mediat sociale”, tha Jennifer për Allure në kopertinën e saj të dhjetorit. “Është torturë për mua. Arsyeja pse e hapa Instagramin ishte për të lansuar një produkt të ri. Pastaj filloi pandemia dhe ne nuk e nisëm. Kështu që unë thjesht isha e mbërthyer me të qenit në Instagram. Nuk erdhi natyrshëm”.

Më tej, aktorja shtoi: “Ndihem më së miri me atë që jam sot, më mirë se kurrë në të 20-at ose 30-at e mia, madje edhe në mesin e të 40-tave. Ne duhej të ndalonim duke i thënë gjëra të këqija vetes.”./abcnews.al