Ish-trajneri i Kukësit te Shkëndija, e projektojnë si arkitektin e merkatos

schedule21:26 - 22 Shkurt, 2022

schedule 21:26 - 22 Shkurt, 2022

Artim Shaqiri, ish-trajneri i Kukësit, pritet që të marrë një rol të rëndësishëm te Shkëndija e Tetovës.

Kuqezinjtë e kanë vakant pozicionin e drejtorit sportiv dhe Shaqiri pritet ta marrë dhe të vendosë për merkaton e Shkëndijës në vazhdim.

Shaqiri ka qenë edhe trajner te tetovarët në vitin 2012, ndërsa në Kosova ka drejtuar Flamurtarin e Prishtinës. / abcnews.al