Imagjinoni se si mund të duken 10 fëmijët mbretërorë të rritur

schedule18:55 - 5 Janar, 2022

schedule 18:55 - 5 Janar, 2022

Të rinjtë mbretërorë marrin vëmendje që në moshë të re, pasi lindin në disa nga familjet më të njohura dhe më të fuqishme në botë. Edhe një nga gjërat që ka zgjuar më shumë kuriozitet është se si do të shfaqen kur të arrijnë pjekurinë. Do të jetë intriguese të shohësh nëse ata do të kenë pamjen e plotë të njërit prej paraardhësve të tyre, apo nëse do të kenë tipare që rriten në një kombinim interesant të të dy prindërve.

#1. “Princi Louis i Kembrixhit”

#2. “Princesha Gabriella, kontesha e Carladès”

#3. “Princi Oscar, Duka i Skåne”

#4. “Princesha Leonore, Dukesha e Gotlandit”

#5. “Archie Harrison Mountbatten-Windsor”

#6. “Princi George i Kembrixhit”

#7. “Leonor, Princesha e Asturias”

#8. “Princesha Estelle, Dukesha e Östergötland”

#9. “Princi Nicolas, Duka i Angermanland”

#10. “Princesha Charlotte e Kembrixhit”

/abcnews.al