“Ike në ditën e bekuar të Ramazanit”, mesazhet rrëqethëse për efektiven

schedule15:04 - 6 Maj, 2019

schedule 15:04 - 6 Maj, 2019

Lajmi për ndarjen nga jetë të efektives Zarife Hasanaj, ka shkaktuar dhimbje të thellë tek familjarët, të afërmit miqtë dhe shokët. Reagimet e tyre në rrjetet sociale janë mjaft prekëse.

32-vjeçarja humbi jetën pas shpërthimit të një mine në Letoni. “Në këtë botë nuk ka njerëz perfekt, por ti ishe”, të tillë e përshkruajnë miqtë Zarifen, e cila mesa duket ka lënë një boshllëk të madh në shoqërinë e saj./abcnews.al