I rrethuar nga vajzat, Capital T publikon “brazilianen”

schedule20:45 - 22 Gusht, 2020

schedule 20:45 - 22 Gusht, 2020

Pas bashkëpunimit me Ledri Vulën, Capital T ka nxjerrë në treg projektin e tij të ri muzikor.

Pak minutamë pare ai ka publikuar këngën më të re të titulluar “braziliane”.

Vetëm disa ditë më parë, Capital T publikoi një foto i rrethuar nga disa vajza, duke paralajmëruar për hitin e radhës.

Kënga dhe klipi gjendet në youtube dhe duken se është pritur mirë nga publiku. Këngëtari i këndon dashurisë, një vajze të bukur zeshkane si braziliane. /abcnews.al