Humbi 42 kg, Eduart Ndocaj flet për ndryshimin drastik: Tani mund të lidh edhe këpucët

schedule10:32 - 16 Shtator, 2020

schedule 10:32 - 16 Shtator, 2020

Ish-deputeti i PS, Eduart Ndocaj i njohur me nofkën “Kaubojsi” ka bërë së fundmi një transformim total, duke zhdukur barkun e rrumbullakosur.

I ftuar së fundmi në ABC e Mëngjesit, ai ka treguar se si ndodhi ky ndryshim drastik gjatë katër muajve të fundit.

Ndocaj është shprehur se ka bërë një ndërhyrje kirurgjikale, gjithashtu mban një diet drastike.

Madje, ai ka rrëfyer edhe një histori plot humor se si miqtë e tij nga Italia e kishin ngatërruar me të vëllain.

“Kam humb 42 kg nga data 20 janar deri tani, katër muajt e para është rënia drastike, pastaj më e ngadaltë. Mbipesha është problem kryesor që mora këtë vendim. Ishte e papërballueshem.

Kam bërë bndërhyrje dhe është një diet drastike që e mbaj gjithmonë.

Erdhën ca miq nga Trisete në Milano, kishim gati 3 vite që nuk takoheshim dhe më pyetën kur vjen vëllai. Është në punë dhe vjen vonë. Duam të bëjmë një foto me deputetin. Atë 120 kg, e gjeni në  foto i thash.  Nuk dua të përdor atë që thotë kryeministri, por është rilindje.

Tani mund t’i bëjë të gjiitha, lidh edhe këpucët. Më përpara i merrja një numër e gjysëm më të madh”, tha Ndocaj.l.k/abcnews.al