Grupi B/ Sfidat mbijetesës, zbardhet rrugëtimi i fazës së tretë për Elbasanin & Co.

schedule17:20 - 29 Shkurt, 2020

schedule 17:20 - 29 Shkurt, 2020

Garë interesante në grupin B për mbijetesën. Në gjashtëshen e dytë janë përfshirë skuadra si Devolli, Oriku, Turbina, Iliria, Shënkolli dhe Elbasani. Deri në fund do të luftohet fort për të mos u renditur në dy vendet e fundit.

Tashmë këto skuadra kanë mësuar edhe kalendarin që do të kenë në fazën e tretë dhe normalisht në çdo ekip kanë nisur edhe llogaritë, ku mund të marrin pikë dhe ku do e kenë të vështirë. / abcnews.al