Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë

schedule09:13 - 26 Shkurt, 2021

schedule 09:13 - 26 Shkurt, 2021

Një grabitje ka ndodhur këtë të premte në zyrën e OSHEE në Tiranë.

Gazetarja Xhensila Kodra bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën Qemal Stafa, në afërsi të pazarit të ri.

Menjëherë shërbimet e policisë janë nis për në vendin ku është raportuar.

Deri më tani nuk dihet shuma që autorët kanë marrë, ndërkohë që policia ka zbarkuar në zyrat e OSHEE.

Aktualisht po vijon puna për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.e.su./abcnews.al