Gjendet i mbytur një 70-vjeçar

schedule13:15 - 17 Maj, 2018

schedule 13:15 - 17 Maj, 2018

Një 70-vjeçar është gjetur i mbytur në grykëderdhjen e një lumi.

H.Xh., banues në Orikum u gjet këtë të enjte rreth orës 10:55 në fshatin Tragjaz

Sipas informacionit paraprak të policisë, mbi viktimën nuk janë kontatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al