Gjendet e vdekur brenda hotelit turistja polake në Kavajë, reagon policia

schedule13:02 - 23 Shtator, 2022

schedule 13:02 - 23 Shtator, 2022

Kavajë – Më datë 23.09.2022, ka ndërruar jetë në një hotel në Kavajë, shtetasja polake M. G., 48 vjeçe, e cila ishte akomoduar në këtë hotel, së bashku me bashkëshortin e saj.

Nga këqyrja paraprake dyshohet se kjo shtetase ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vijon…/abcnews.al/