FOTO/ Vajza e vogël mbush 10 vite, Arjola Demiri i organizon festën përrallore

schedule17:07 - 12 Maj, 2022

schedule 17:07 - 12 Maj, 2022

Sot në familjen e aktores, Arjola Demiri është një ditë e veçantë. Vajza e saj e vogël, Alesia ka ditëlindjen dhe mbush 10 vjeç. Padyshim, nuk kishte se si mami Arjola të mos i organizonte një festë si në përralla, ku Alesia ishte një kukull Barbie.

Aktorja ka ndarë disa foto nga festa, ku nuk ka munguar as vajza e madhe, Helga dhe i ka shoqëruar me një urim shumë të ndjerë.

“Me ke lumturuar qe diten kur mi mbushe krahet plot, e syte rane thellesisht ne dashuri me kte bebe, e shpirti im ndjeu paqe e u mbush plot.
Te falenderoj qe ma ke sheruar shpirtin.
Te falenderoj qe me ke dhuruar buzeqeshje.
Te falenderoj qe ke qene dhe je femija perfekt .
ZOTI te dashte bija ime …..”, ka shkruar Arjola krahas fotove të bukura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Kujtojmë që gjatë lojës së “Big Brother VIP”, aktores iu dhurua një shtëpi, ku të ketë mundësi të jetojë me tre fëmijët e saj./abcnews.al