FOTO/ Në pritjen e ëmbël, Olta Gixhari pozon para pasqyrës me barkun e rrumbullakosur

schedule08:29 - 28 Maj, 2020

schedule 08:29 - 28 Maj, 2020

Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Aktorja pak javë më parë dha lajmin se është në një pritje të ëmbël.

Kjo gja e ka lumturuar pafund aktoren e cila duket se po shijon çdo moment të kësaj periudhe të veçantë.

Së fundmi Olta ka publikuar foto në Instagram, ndërsa ekspozon barkun e rrumbullakosur.

Madje, përgatitjet për bebushin kanë nisur dhe Olta ka shkuar të blejë rrobat e para të foshnjes. Në InstaStory, aktorja ka ndarë një video nga dyqani i fëmijëve dhe tregon se kjo është pjesa e saj e preferuar.

/abcnews.al