FOTO/ Me ‘bikini’ të kuqe, vajza e ish-sulmuesit legjendar e tepron

schedule23:00 - 25 Maj, 2020

schedule 23:00 - 25 Maj, 2020

Bianca Gascoigne, vajza e ish-futbollistit të njohur, Paul “Gazza” Gascoigne, po i çmend dita-ditës fansat e saj në Instagram, me foto nga më provokueset.

Me bikini dhe në pozicione seksi, Bianca nuk ngurron të postojë fotot e saj në faqen zyrtare në Instagram, aty ku ndiqet nga më shumë se 290 mijë fansa.

Sot, Bianca postoi një foto “selfie”, ku shihet me reçipeta të kuqe dhe shumë provokuese. “Pa presion, nuk ka diamant”, shkroi bukuroshja 33 vjeçare mbi foton e publikuar./abcnews.al