FOTO/ Luana Vjollca një “bishë” e vërtetë, por nuk keni parë kunatën e saj

schedule09:41 - 13 Shkurt, 2020

schedule 09:41 - 13 Shkurt, 2020

Lidhja mes Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçaj është një nga lidhjet më të komentuara momentalisht në showbizin shqiptar.

Edhe pse deri tani askush nga ta nuk e ka mohuar apo pohuar që janë bashkë, ata janë parë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

E për ta dëshmuar edhe më shumë se lidhja e saj është familjare, ishte takimi i saj me motrën e Krenarit, Edonën.

 

Një foto e publikuar nga ajo e që po qarkullon në media është përgjigjja më e mirë që mund të marrim.

Në vazhdim ju sjellim edhe disa të tjera të kunatës së Luanës e cila gjithashtu është po aq seksi. /abcnews.al