Për ditëlindjen e parë të Marget, nuk mund të mungonte edhe një urim i ëmbël nga teze Luana

schedule20:12 - 24 Nëntor, 2022

schedule 20:12 - 24 Nëntor, 2022

Marget është një nga bebushet më të famshme të shoëbizit. Bëhet fjalë për vajzën e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit, e cila mbush 1-vjeçe.

Padyshim, nuk kishte se si të mungonin urimet e ndjera të prindërve, që na kanë ëmbëlsuar me fotot e së bijës.

LEXO EDHE: Marget bën 1 vjeç, Getoar Selimi i kushton fjalët më të bukura: Kur erdhe në jetë, unë linda për së dyti

Ndonëse nuk e kanë zbuluar ende portretin e plotë, vogëlushja është shfaqur si një engjëll i vërtetë.

LEXO EDHE: Për ditëlindjen e parë, Marina Vjollca publikon fotot ëngjëllore me të bijën: Kuptimi i jetës sime

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Mirëpo, një urim nuk ka munguar as nga teze Luana, e cila ka shkruar përmbi një foto në Instastory: “Gëzuar ditëlindjen jeta tezes”.

Kujtojmë që Marget është gëzimi i parë si në familjen e motrave moderatore, ashtu edhe në atë të reperit nga Kosova./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)