“Të dua jeta ime”, Luana Vjollca uron personin e rëndësishëm për ditëlindje

schedule12:48 - 9 Dhjetor, 2022

schedule 12:48 - 9 Dhjetor, 2022

Motrat Vjollca janë tani më të komentuarat në Shqipëri. Luana dhe Marina, padyshim janë kryefjala e mediave rozë herë pas here. Ndërsa, dy të tjerat, Marseda dhe Lira, nuk janë pjesë e ekranit, por kanë dashurinë e shumë fansave të motrave të tyre.

Së fundmi, Lira ka festuar ditëlindjen dhe padyshim nuk ka munguar një urim nga Luana, e cila ka ndarë në Instastory një foto nga darka festive.

“Goca e ditëlindjes, Lira Vjollca. Të dua jeta ime, shpirti më i bukur që njoh”, ka shkruar ajo përmbi imazhin, ku shfaqen të dyja të përqafuar./abcnews.al