FOTO/ Kapen mat duke u përqafuar, konfirmohet çifti më i ri i showbizit

schedule18:00 - 29 Nëntor, 2021

schedule 18:00 - 29 Nëntor, 2021

Është konfirmuar çifti më i ri i showbizit. Jesy Nelson është fotografuar duke u përqafuar me aktorin e njohur Lucien Laviscount. Në këtë mënyrë kanë vërtetuar edhe romancën e tyre.

30-vjeçarja dukej mjaft e lumtur teksa po bënte një shëtitje nëpër kryeqytetin anglez.

Jesy, së fundmi ishte e lidhur Harry James, njihet për romancat me yje të tjerë si Chris Hughes, Jordan Banjo dhe djalin e Coleen Nolan, Jake Roche, me të cilin ka qenë dhe e fejuar.

Ndërkohë, Lucien ka luajtur së fundmi me Lily Collins në dramën ‘Emily In Paris’./abcnews.al