FOTO/ ‘Java e Modës në New York’, mbizotëron ngjyra rozë

schedule15:51 - 13 Shkurt, 2020

schedule 15:51 - 13 Shkurt, 2020

Prej vitesh, njerëzit pretendojnë se “Java e Modës në New York” nuk është më aq emocionuese sa dikur.

Megjithatë ka ende dizanjues premtues që u shfaqën në “Javën e Modës në New Jork 2020”.

Një nga ngjyrat që ra në sy ishte roza, e cila mund të mos jetë aq e kudo ndodhur sa dikur, por në ditën e katërt të “Javës së Modës në New York”, paketa e stilit të rrugës provoi të ishte ende shumë e preferuar.

Gjatë stinës së vjeshtës, ka patur një numër veshjesh të ndritshme rozë të tërhequra me vëmendje.

Gjithashtu u vërejt hije më e butë e ngjyrave të ëmbla, nga pasteli në trëndafil të verdhë dhe një skuqje ultra-femërore.

Sido që të jetë, moda po mendon rozë për vjeshtën e vitit 2020.

Dizanjnuesit mbushën koleksionet e tyre të pranverës 2020 me modele tërheqëse, por njerëzit e modës janë duke pritur për një mot të ngrohtë për të provuar trendin.

Showgoers shënjuan veshjet e dimrit me gjithçka, nga vija tigri dhe leopardi deri tek grafika të kontrolluara dhe motive të mprehta.

Palltot ishin veshja më e zakonshme e shtypur, megjithëse disa zgjodhën në disa momente edhe fustane.

Për të parë më konkretisht modelet, fotot e mëposhtme janë nga “Java e Modës në New York“./abcnews.al