FOTO | Ditëlindje në izolim, shikoni postimin epik të Dele Alli

schedule19:19 - 12 Prill, 2020

schedule 19:19 - 12 Prill, 2020

Mesfushori i Tottenham, Dele Alli, është shumë aktiv në rrjetet sociale, sidomos në këtë kohe izolimi. Sot, Alli festoi ditëlindjen e tij të 24-ët, i vetëm në shtëpi.

E për ta pasqyruar më saktë si po e kalon këtë ditë të veccantë, Dele Alli publikoi katër foto të bashkuara në Instagram, foto me të vërtetë shumë epike dhe që na shkrijnë së qeshuri.

Ndoshta, Dele Alli nuk e kishte menduar se do ta kalonte kështu këtë ditë të shënuar, por është munduar të përshtatet dhe ta festojë në kushte karantinimi ditëlindjen. Fotot më poshtë, “flasin” vetë…/abcnews.al

 

Postimi i Dele Alli