FOTO/ Dasma e Arbër Hajdarit, kush ishte e ftuara që “rrëmbeu” gjithë vëmendjen e nuses

schedule17:58 - 1 Tetor, 2022

schedule 17:58 - 1 Tetor, 2022

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij i japin fund beqarisë këtë fundjavë, ndërsa dje është organizuar dasma në Pejë.

Ajo që ra në sy veç nuses, vajza e një bisnesmeni të fuqishëm nga Kosova, ishte mikja e saj e ngushtë, Lori Hoxha.

Ajo kishte veshur një fustan të zi, me doreza të zeza dhe një çantë me gurë të ndritshëm, të cilat binin në sy.

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme pritet të vijnë krushqit nga Kosova, në dasmën e organizuar nga Arbër Hajdari.

/abcnews.al