FOTO/ Carolina Stramare është mahnitëse në fushatën e fundit me të brendshme

schedule14:58 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 14:58 - 4 Dhjetor, 2021

Carolina Stramare po përjeton një moment magjik.

Ish-Miss Italia është sot fytyra e e Serinë B, por nuk e ka braktisur punën e modelingut dhe këto ditë po promovon një fushatë të re sociale me të brendshme me markën e njohur Yamamay.

Foto e fundit do t’ju lënë pa fjalë. /abcnews.al/

View this post on Instagram

A post shared by Carolina Stramare (@carolinastramare_)