Fansat besojnë se Capital T është fejuar me Adrola Dushin, reagon reperi

schedule15:51 - 2 Nëntor, 2021

schedule 15:51 - 2 Nëntor, 2021

Capital T është përfolur prej kohësh se është në një lidhje me modelen Adrola Dushi. Gjithçka nisi pasi Adrola mori pjesë në një nga klipet e reperit. Megjithëse e kanë mohuar romancën mes tyre, postimet që janë bërë në rrjete sociale kanë hedhur më shumë dyshime mbi raportin e tyre.

Capital T and Adrola Dushi, a showmanship - Për mendimin tonë

Së fundmi, reperi është përballur me një situatë tjetër që lidhet me Adrolën. Ai ka publikuar një foto ku shihet me Adrolën krahas këngës “C’est la vie”. Shumë fansa nisën ta urojnë për një fejesë me bukuroshen shqiptare, gjë që solli dhe reagimin e tij.

May be an image of 2 people and outdoors

Pas komenteve të shumta, reperi shpjegoi se ka qenë stafi i tij i cili ka postuar këtë imazh për të rikthyer këngën. “Kur të fejohem në të vërtetë më bëni urime. Kjo fotografi u postua nga stafi im të cilët e menaxhojnë faqen time. Ju faleminderit.”, tha ai. /abcnews.al