Ermal Fejzullahu blen vilën luksoze në një nga lagjet më në zë të Prishtinës, ndan pamjet

schedule22:32 - 20 Janar, 2022

schedule 22:32 - 20 Janar, 2022

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë bërë me shtëpi të re. Ata kanë blerë një vilë në një prej lagjeve të reja më luksoze në Prishtinë.

Ka qenë vetë këngëtari, ai i cili ka publikuar një fotografi të shtëpisë së re të familjes në InstaStory.

Tashmë çifti kanë edhe një ambient tjetër për të jetuar me katër fëmijët e tyre, tre vajzat dhe një djalë./abcnews.al