Emina Cunmulaj tregon gjendjen e saj shëndetësore pasi u bë nënë

schedule17:03 - 16 Shtator, 2021

schedule 17:03 - 16 Shtator, 2021

Dy ditë më parë, Emina Çunmulaj u bë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Sha Yosef Nazarian. Modelja publikoi një foto me të birin e porsalindur në krahë, ku shfaqej teksa po e ushqente me qumësht gjiri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Ndërsa ditën e sotme, përmes një postimi në Instastory, Emina zbuloi se ende vuan nga kriza dhe dhimbje të tmerrshme të barkut pas lindjes, të cilat i krahason me të njëjtat dhimbje kur fëmija do të lindë.

“Duhet të flasim më shumë për dhimbjet/ krizat pas lindjes së një fëmije. Si e harrova se si janë!!! Sepse më duket sikur po përjetoj sërish të gjitha dhimbjet e lindjes. Jeta e një nëne”, ka shkruar modelja në një postim./abcnews.al