Elvana Gjata dhe Capital T po vijnë më shpejt nga ç’e prisni

schedule07:35 - 4 Nëntor, 2021

schedule 07:35 - 4 Nëntor, 2021

Elvana Gjata dhe Capital T po sjellin bashkëpunimin e radhës. Ata kanë konfirmuar spekulimet e ditëve të fundit që qarkulluan në rrjet se kanë bashkuar sërish forcat. Dyshja kanë ndarë pak orë më parë për publikun pak sekuanca nga klipi i këngës që do të quhet “Flakë Flakë”.

Projekti pritet të lansohet të premten pas mesnate. “Fustani” dhe “Lejla” janë dy prej projekteve që kanë sjellë artistët, të cilët u shndërruar menjëherë në hite. Ky duet vjen pak muaj pasi Elvana bashkëpunoi me artisten nga Rumania, Inna.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

/abcnews.al