Elvana Gjata dhe Capital T bashkojnë forcat për një tjetër hit

schedule09:07 - 23 Tetor, 2021

schedule 09:07 - 23 Tetor, 2021

Sa herë që Elvana Gjata dhe Capital T bëhen bashkë, një gjë që është e sigurt është suksesi që arrijnë. “Fustani” dhe “Lejla” janë dy prej projekteve që kanë sjellë artistët dhe që u pëlqyen shumë nga publiku. Por, duket se artistët e mirënjohur do të sjellin një tjetër duet.

Stream Elvana Gjata x Capital T - Fustani (HQ) by A Song For You ✪ | Listen online for free on SoundCloud

Burime të sigurta për Prive kanë bërë me dije se dy emrat e njohur janë bërë bashkë për një tjetër këngë, e cila pritet të publikohet shumë shpejt. Kujtojmë që projekti i fundit i Elvanës ishte dueti me këngëtaren rumune, Inna. /abcnews.al