Einxhel Shkira pa komplekse, provokon fansat me fotot e fundit

schedule15:37 - 20 Maj, 2020

schedule 15:37 - 20 Maj, 2020

Einxhel Shkira, moderatorja e “Pressing” në ABC News, nuk e pasur të lehtë ta përballojë izolimin. Bukuroshja, e cila ishte e pranishme në ekranit dy herë në javë krah Gerti Çarçanit, nuk ka pasur angazhime, për shkak të ndalimit të aktiviteteve sportive.

Me kampionatet e futbollit drejt rifillimit, edhe Einxhel do të jetë sërish në TV. Gjithsesi në ditët e sotme është e pamundur të mos ekspozohesh, duke pasur parasysh një numër të madh rrjetesh sociale.

“Instagram” është një prej tyre dhe Einxhel “provokon” ndjekësit me foton e postuara së fundmi. E veshur me të brendshme të bardhe dhe me një këmishë, ajo duket shumë sensuale dhe gati për plazh… /abcnews.al