Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, videoja shpërndahet nga Xhelal Mziu

schedule11:33 - 19 Shtator, 2020

schedule 11:33 - 19 Shtator, 2020

Flakë zjarri kanë përfshirë pjesën e hyrjes së bashkisë së Kamzës.

Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për shuarjen e tyre.

Dyshohet se shkak për flakët është bërë një defekt në sistemin e ngrohjes dhe ftohjes së godinës.

Imazhet e para të flakëve janë publikuar nga vetë ish-kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu. /abcnews.al