Ndryshon “shefi”, dorëhiqet shefja e kabinetit në Prokurorinë e Përgjithshme

11:37 | 06/12/201911:370

Pas kalimit të detyrës së Prokurorit të Përgjithshëm Olsjan Celës ka dhënë dorëheqjen edhe shefja e kabinetit të Prokurorisë së Përgjithshme Alketa Zifla. Nuk dihen deri më tani arsyet e kësaj dorëheqje.

Dorëheqja e Ziflës vjen menjëhërë pas emërimit të Olsian Çelës në krye të Institucionit të akuzës. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono