E BUJSHME/ PSG përgatit 180 milionë euro për Khvicha Kvaratskhelia

schedule23:25 - 18 Mars, 2023

schedule 23:25 - 18 Mars, 2023

Kvitsa Kvaratshelia po shkëlqen me Napolin dhe ka tërhequr interesin e disa klubeve të mëdha evropiane, me një media franceze që zbuloi se Parisi po përgatit një ofertë prej 180 milionë euro për mesfushorin gjeorgjian.

Ai ka realizuar 13 gola dhe 15 asistime dhe ofertat për të nga klubet e mëdha nuk mungojnë.

Burimi: 10sport