Dy shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga partneri

schedule15:15 - 2 Gusht, 2020

schedule 15:15 - 2 Gusht, 2020

Ka shumë persona që kanë humbur besimin te njeriu i zemrës, pasi janë tradhtuar më herët.

Mirëpo, nëse kjo gjë përsëritet, atëherë ka të bërë lidhet me diçka më e thellë. Ky fakt lidhet edhe me shenjën e horoskopit që mund t’i përkisni.

Sipas astrologëve, dy shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga partneri janë:

Ujori

Ujori njihet si një shenjë e ftohtë dhe e pandjeshme e horoskopit. Ata e përdorin ftohtësinë si një mekanizëm mbrojtës për të shmangur intimitetin e parakohshëm.

Në të shumtën e kohës, një ujor është i zënë duke ndryshuar botën, partnerët e tyre mund të ndihen të lënë mënjanë. Këtu zakonisht ndodh që ata fillojnë të kërkojnë vëmendje dhe dashuri te dikush tjetër.

Virgjëresha

Virgjëresha shpesh kapet në detaje që e bëjnë të harrojë të jetë partner i vëmendshëm. Ajo gjithashtu vuan nga pasiguria ekstreme dhe kalon një kohë të vështirë duke pranuar se është e denjë për dashuri.

Pasiguritë e tyre mund të shkëlqejnë, duke i bërë ata të duken të dobët për një partner që mund të kërkojë diku tjetër një partner më të sigurt./abcnews.al