Dua Lipa pushton kopertinën e revistës “Vogue” me stilin e ri të flokëve

schedule19:20 - 4 Janar, 2021

schedule 19:20 - 4 Janar, 2021

Këngëtarja me origjinë hqiptare e njohur edhe ndërkombëtarisht, Dua Lipa së fundmi është shfaqur kopertinën e revistës “Vogue” të Britanisë” për muajin janar.

Ajo i ka surprizuar të gjithë me stilin e ri të flokëve, duke e cilësuar fillimin e vitit 2021 si një kameleon.

Për Duan kjo dalje në kopertinën e revistës është një ëndërr e bërë realitet.

“Duke filluar vitin 2021 si një kameleon i vërtetë që jam. Faleminderit Edward Enninful. Unë kurrë nuk do ta harroj të gjithë dashurinë dhe mbështetjen që më keni dhënë gjatë gjithë karrierës time dhe që më dhuruat kopertinën time të dytë për ‘British Vogue’. Kjo ishte një ëndërr e tillë që u bë realitet dhe ndihem me fat që kam punuar me disa legjenda të vërteta në këtë”, ka shkruar Lipa në Instagram.  l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)