Dhurata përlotese për Krishtlindje e Meghan Markle

schedule14:37 - 14 Dhjetor, 2019

schedule 14:37 - 14 Dhjetor, 2019

Meghan Markle , Dukesha e Sussex, risolli ne blogun e saj TIG dhuratën e ngrohtë nga babai i saj Thomas Markle- por këtë krishtlindje ajo dhe bashkeshorti i saj Princ Harry po e shpenzojnë me nënën e saj Doria Ragland.

Meghan Markle tregon se si babi i saj Thomas i bleu nje dhuratë ‘që thyen rregullat’ për Krishtlindje në moshën 7 vjeçare.

Dukesha e Sussex thotë që 75 vjeçari që jeton në Meksiko, me shumë mundësi, i shkelqyen sytë për dhuratën e ngrohtë- por e beri atë të mbushej me krenari.

Në blogun e saj, TIG, të cilin e çaktivizoi pas fejesës me Princin Herry, 38 vjeçarja ndau detaje private të dhuratës të cilën Thomas e bleu nga Toys R US.

Ishin 3 dollarë që ai i kishte mbledhur me letër me shkëlqim dhe të personalizuar.

Meghan kujtoi se kur ishte 7 vjeç ajo mbante një koleksion kukullash barbie./abcnews.al