Dështon Ronela Hajati në Eurovision, nuk shkon dot as në finale

schedule23:12 - 10 Maj, 2022

schedule 23:12 - 10 Maj, 2022

Ronela Hajati nuk ka mundur të shkojë në finalen e madhe të Eurovision 2022 në Torino të Italisë.

Ronela ka performuar këngën “Sekret”.

LEXO EDHE: Ronela Hajati “djeg” skenën e Eurovisionit, hap festivalin europian me ritëm dhe energji

E veshur e gjitha me rozë dhe e shoqëruar nga katër balerinë dhe koreografja e njohur, Klaudia Pepa, artistja ka bërë një performancë shumë të nxehtë, e cila është pritur shumë mirë nga publiku, por që nuk ka mundur të arrijë dot finalen. /l.k/abcnews.al

LEXO EDHE:Ukraina nën pushtimin rus këndon në Eurovision, publiku ngrihet në këmbë dhe brohoret njëzëri