Delinda Zhupa: Mund ta zëvëndësoj Xhemin në Portokalli

schedule23:45 - 15 Qershor, 2019

schedule 23:45 - 15 Qershor, 2019

Kush do mund ta zëvendësonte Xhemi Shehun në “Portokalli” nëse ajo supozojmë se vendos të largohet?

Kjo është pikërisht pyetja që Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiut i kanë bërë Delinda Dishës në emisionin “Thumb”.

Dy moderatoret mendojnë se ajo do të ishte personi i duhur që do e përballonte edhe moderimin edhe aktrimit brenda një spektakli humori si “Portokalli”.

“Në rast se Xhemi sezonin që vjen nuk është në Portokalli, do të bëjë diçka tjetër. Ty do të pëlqente të ishe në të njëjtën kohë edhe aktore dhe moderatore në Portokalli?”, e pyeti Aulona aktoren.

“Moderimin e bëj po thjesht për momentin jam shumë mirë aktore. Unë kam bërë shkollën për atë punë dhe e di shumë mirë si menaxhohet një format humori. Me modesti e them që e bëj shumë mirë po kështu si tani jam mirë”, tregoi aktorja./abcnews.al