Ngjyra më e gjallë e sezonit është portokallia, mënyrat kryesore për ta veshur gjatë verës

schedule18:57 - 22 Maj, 2022

schedule 18:57 - 22 Maj, 2022

Dimri stigmatizohej në gjithçka, në veshje, këpucë dhe aksesorë, me ngjyrën e stinës. Edhe e vërteta është se na pëlqeu shumë.

Portokallia në nuancat e saj më të çelura, do të luajë edhe në sezonin pranverë/verë, në xhaketa, fustane dhe aksesorë dhe vota jonë është pozitive.

Arsyeja; Portokallia eshte e zeza e re! A do ta vërtetojmë?

Edhe bluza më e thjeshtë në botë, një bluzë në ngjyrën më portokalli nga të gjitha portokallet, ajo e vitaminës C, është në gjendje të heqë çdo stil që ju zgjidhni.

Nga një fund xhins me sandale, tek një pantallona shumë e thjeshtë me atlete.

Nëse dëshironi të shkëlqeni pak më shumë se printet dhe ngjyrat e përputhshme, zgjidhni patjetër një fustan portokalli dhe bëni diferencën.

Ashtu si sandalet portokalli, të cilat mund ta kthejnë një pamje ekstra të thjeshtë në një deklaratë absolute.

Dhe nëse ende dyshoni se sa e fortë dhe sa dinamike mbart kjo ngjyrë, shikoni se çfarë ndodh nëse vendosni një xhaketë të vetme në ngjyrë portokalli, në një pamje mjaft të butë në ngjyra.

Ose një set total portokalli pastel për ata pak më të guximshëm ose pak më elegant!/abcnews.al