Debati me Starovën, situata te Skënderbeu dhe e ardhmja: Daja në gjithë fushën

13:58 | 24/12/201913:580

Ilir Daja deklaron në “Abc News” se nuk ka ndërmend të largohet nga Skënderbeu, pavarësisht interesimit të Partizanit dhe Tiranës. Trajneri i korçarëve tregoi marrëdhëniet me presidentin Takaj dhe mbrojti sezonin e deritanishëm të ekipit të tij.

Mund të mos jetë njeri i studiove televizive, por intervistat nuk i refuzon. Ilir Daja zgjodhi një lidhje direkte me emisionin “Presing” në Abc News për të sqaruar të ardhmen e tij, ndërsa trajneri i Skënderbeut pëlqehet nga Partizani e Tirana.

Daja tregon sesi shkoi në Korçë, foli për të ardhmen e tij, ndërkohë që në një moment pati edhe një debat me Sulejman Starovën në studio. Trajneri i njohur deklaroi se Skënderbeu luan për të prishur punë, gjë që nuk u pranua nga Daja./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono