David Beckham thërret Cristiano Ronaldon në Miami

schedule15:13 - 7 Tetor, 2022

schedule 15:13 - 7 Tetor, 2022

E ardhmja e Cristiano Ronaldo mund të jetë në MLS.

Portugezi nuk është i lumtur te Manchester United dhe shanset që të largohet janë të larta.

Sipas gazetarit portugez Pedro Almeida, ka pasur kontakte mes Ronaldos dhe Beckham, i cili do të donte të përpiqej ta sillte tek Inter Miami në janar./ h.ll/abcnews.al