Dalin pamjet, momenti kur Einxhel largohet nga shtëpia dhe niset drejt spitalit Hygeia

schedule22:09 - 28 Janar, 2022

schedule 22:09 - 28 Janar, 2022

Me nisjen e spektaklit, Arbana konfirmoi se Einxhel pasi kreu ndërhyrjen kirurgjikale në Spitalin Hygeia ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. Para se të lidhej live me Shkirën nga spitali, u publikuan dhe pamjet nga momenti që ajo ka lënë shtëpinë dhe ka shkuar në spital.

Edhe pse në gjendje jo të mirë shëndetësore, Einxhel nuk ka kursyer dhe batutat. “Donaldi dhe Iliri shpëtuan nga unë”, thotë Einxhel me shaka. Moderatorja shprehu falenderimet për për ndihmën që i kanë dhënë banorët. Ajo pati mundësinë që të komunikonte live me Dj Dagz, i cili ndodhej në studio.

LEXO EDHE: Qeshën pas incidentit, Einxhel flet nga Spitali Hygeia dhe ka diçka për t’ju thënë banorëve

Ajo tregoi se nuk ishte faji i banorëve që nuk e kishin marrë seriozisht, pasi ishte vetë ajo që nuk donte të hapte panik, duke mos merak asnjë njeri. Ndërkohë, mjekët do të vendosin se nëse ajo do të rikthehet në shtëpi. Araban pyeti gjithashtu banorët nëse pranojnë të rikthehet, meqë do të duhet të kujdesen.