Dafina Zeqiri surprizon me paraqitjen e fundit

schedule10:11 - 28 Shtator, 2020

schedule 10:11 - 28 Shtator, 2020

Dafina Zeqiri është padyshim një ndër personazhet më të dashur të showbizzit shqiptar. Jo vetëm për suksesin e saj në muzikë, këngëtarja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për stilin e saj të veçantë. Dafina ka surprizuar fansat e saj me paraqitjen e fundit.

Në disa foto që ka publikuar në Instagram, këngëtarja shfaqet me një stil komplet ndryshe. Gjithashtu make up-i i saj është shumë ndryshe, ku në vend të theksimit të vetullave, ajo ka vendosur ka t’i “zhdukë” ato, duke sjellë kështu një trend të ri në modë.

 

View this post on Instagram

 

“ Ignore all hatred and criticism. Live for what you create, and die protecting It. “ – L.Gaga

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

“Injoroni urrejtjen dhe kritikat. Jetoni për atë çka krijoni dhe vdisni duke e mbështetur atë”, ka shkruar Dafina krahas fotove që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Kujtojmë që Dafina solli disa projekte muzikore këtë verë që rezultuan mjaft të suksesshme, ndër të cilat dhe dueti që e bëri bashkë me Ledri Vulën dhe Lumi B. xh.d/abcnews.al