Ç’po përpiqet të thotë Donaldi? Poston videon me Bora Zemanin

schedule22:06 - 16 Maj, 2022

schedule 22:06 - 16 Maj, 2022

Bora Zemani ka marrë pjesë në sfilatën që ka organizuar stilisti Valdrin Sahiti në Kosovë. Moderatorja dukej mahnitëse me fustanin që kishte veshur, që i vinte në pah linjat trupore. I ftuar gjithashtu në event është dhe aktori i humorit, Donald Veshaj.

Ky i fundit ka bërë një postim të pazakontë në rrjete sociale. Ai ka publikuar një video nga sfilata ku vihet re hija e një fustani që kalon pranë. Nga një vështrim i thjeshtë, kuptohet qartë se bëhet fjalë për fustanin që kishte veshur Bora Zemani.

Çfarë po përpiqet të thotë aktori i humorit?

Postimi i Donaldit në Instastory 

 

Veshja e Borës në sfilatën e stilistit Sahiti 

 

 

/abcnews.al