Çfarë luksi! Veshja e fundit e Capital T kap shifrën “e çmendur”

schedule15:55 - 17 Shtator, 2021

schedule 15:55 - 17 Shtator, 2021

Reperi i njohur, Capital T, është një nga të famshmit shqiptarë më të paguar në Shqipëri. Kjo ka bërë që ai të ketë edhe një jetë luksi.

Gjithçka reflektohet edhe në rrjetet sociale, ku Kapo shfaqet gjithmonë me makina të shtrenjta, të sapodala në treg.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Sakaq, edhe veshjet e tij janë të markave më në zë.

“Shqip.closet” ka zbuluar se reperi ka shpenzuar për dukjen e fundit mbi 20 mijë euro.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shqip Closet (@shqip.closet)

Sa i përket muzikës, Capital T shumë shpejt do të vijë me këngë të re dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetet sociale./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)