“Çfarë grua e mrekullueshme që je”, Vig Poppa i dedikon bashkëshortes fjalët e ngrohta

schedule13:45 - 12 Shtator, 2021

schedule 13:45 - 12 Shtator, 2021

Sot për reperin e njohur, Vig Poppa është një ditë e veçantë. Bashkëshortja e tij feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte urimi nga ana e artistit.

Përmes një postimi në Instagram, Vig Poppa e uroi atë me disa fjalë mjaft të veçanta.

“Çfarë grua e mrekullueshme që je, gruaja ime, dashuria ime, shoqja ime më e mirë. Gëzuar ditëlindjen, të dua shumë”, ka shkruar reperi krahas fotove të publikuara në Instagram. Në disa prej tyre, çifti shfaqet shumë i lumtur së bashku me dy fëmijët./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa)