“Çfarë femre ka bo nana”, Arjola Demiri i bën dedikimin vetes

schedule15:55 - 11 Maj, 2022

schedule 15:55 - 11 Maj, 2022

Që prej daljes nga “Big Brother VIP”, aktorja e njohur, Arjola Demiri është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan herë pas here foto nga përditshmëria, ku dhe merr shumë komente nga fansat.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, Arjola ka postuar në Instagram disa foto të sajat, ku shfaqet me kapele dhe shumë trendy.

“Shif çfarë femre ka bo nana”, ka shkruar ajo krahas fotove, të cilat janë pëlqyer shumë.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Kujtojmë që Arjola para disa ditësh ishte me pushime në Zvicër./abcnews.al